Připravujeme pro Vás "výcuc" z Nového zákona 2026 o Zbraních a střelivu, ale nemusíte se vůbec bát :-). Co se týká černoprachých "D" zbraní se nic nemění. Stále budou volně v prodeji od 18let, jen se změní název kategorizace a to z kat. "D" na kat. "NO" - nepodléhající ohlášení. Zbraně které byli na ohlášení (např.moderní předovky, ty se nás netýkají :-) ) "C1" nyní se přejmenovali na "PO" - podléhající ohlášení. Zbrojní průkazy i Průkazy zbraní jako kartičky zaniknou, to se nám sice nelíbí, ale nic s tím neuděláme. Nyní budou jen elektronicky. Pokračování příště .....
Ne, nebojím se
14 698
Trochu ano
12 182
Ano, myslím na nákup nové zbraně
17 314
Již jsem si zbraň koupil
16 185
Celkový počet hlasů: 60379