Představujeme Vám firmu         DAVE WESTERN GUNS s.r.o.

Naše firma   DAVE WESTERN GUNS s.r.o.  vznikla v roce 2002 .

Jsme jediná firma v České republice , která se specializuje na westernové, perkusní a křesadlové zbraně.

Dále vám můžeme ve výhradním zastoupení nabídnout stylové klasiky,které nabízejí revolery 1873, perkusní revolvery 1851 Navy,1860 Army nebo 1858 Remington a "winchesterovky"  1866, 1873 a nezapomenutelný model Henry 1860 a nezapomeňme také na Smith Carbine.
Ve výhradním zastoupení vám nabídneme specialistu  na perkusní a křesadlové pušky a pistole. 
Opět ve výhradním zastoupení Brazilský výrobce brokovnic zase neskutečné cenové bomby za dvojky brokovnice, či opakovací pumpy nebo si můžete vybrat ze sportovních brokovnic na skeet či trap.
 
 je výrobce perkusních a křesadlových pistolí a pušek včetně nepřeberného množství doplňků.
Španělský výrobce perkusních a přesadlových zbraní ARDESA je vhodný jak pro začátečníky tak pro pokročilé.
 
Samozřejmostí je prodej použitých zbraní = pistolí, revolverů, kulovnic, brokovnic ....
Když se střílí, musí se také přebíjet. Proto nabízíme Amerického výrobce   .
 
Vyberou si u nás také sběratelé historických originálních zbraní. Takový originál Winchester 1873 v cal.44-40 patří snad do každé střelecké rodiny.

 

Specializujeme se na zbraně pro westernové střílení. Převážně na opakovací pušky 1866 - 1873 – 1876, Henry 1860, 1884 Lightning, 1886, 1894….. , jednočinné revolvery Single Action Army - SAA 1873, Cattleman 1873, Richards, OpenTop, 1875 Remington, Schofield, …. a samozřejmě nesmí chybět brokovnice dvojky či už trochu modernější na skeet nebo trap.

K westernovému střílení patří i perkusní - křesadlové pistole a pušky modely Hawken, Howdah Hunter, Harperś Ferry, An IX, Derringer, Charles Moore, Frontier, Tryon, Brown Bess, Kentucky, brokovnice Cowboy Shootgun a mnoho, mnoho dalších od firem INVESTARM, Davide Pedersoli, Ardesa, dále perkusní revolvery od modelu 1851 Navy, 1860 Army, 1858 Remington .... výrobců F.LLI.PIETTA a A.UBERTI . K nejoblíbenějším perkusním zbraním patří perkusní zadovky Sharps a Smith Carbine.

Nesmíme opomenout i jednoranné zbraně, které jsou v Čechách velice populární. Jednoranné pušky model 1874 Sharps v provedení Billy Dixon, Sporting, Quigley... nebo Rolling Block opět v různých provedení a také jednoranky Springfield Trapdoor, 1885 Winchester a tak dále od  výrobců A.UBERTI, D.PEDERSOLI, SHARPS ...

Ke zbraním patří i různé doplňky prachovnice, zásobníky na perk.zápalky, kleště na odlívání střel, přebíjecí lisy, kokily, perkusní zápalky, zápalky na přebíjení, náboje, nábojnice, čistící sady, dioptry, dobové optiky, opasky a holstry, nezbytné klobouky bez kterých kovboj neudělá ani ránu, westernové oblečení-košile a spousty dalších nezbytných doplňků přímo z USA dále od A.UBERTI, D.Pedersoli, Ardesa, LEE, Lyman, Sellier Bellot, Mag-Tech, Winchester, Federal, Starline, Bertram, F.Lli.Pietta, Tonak ….. ).

DAVE WESTERN GUNS s.r.o.  prodává maloobchodně i velkoobchodně. Přesto je firma radši pokud prodává přímím zákazníkům - střelcům. Máme rádi kontakt s konečným zákazníkem, abychom mohli pomoci i poradit, jak s výběrem zbraně, střeliva, či přebíjením, necháme vyrobit opasek a holstry ( i na míru střelce). Můžeme dát kontakty na další westernové střelce v blízkosti zákazníkova bydliště.


S AWS spolupracujeme velmi úzce , sponzorujeme Mistrovství České republiky AWS v Cowboy Action Shooting a Mistrovství Evropy DAYS OF TRUTH v CAS . Všichni přesně víme co je potřeba pro tento druh sportovního střílení a co můžeme z vlastní zkušenosti doporučit . Jsme několikanásobní Mistři Evropy, Mistři ČR, Mistři Německa, Itálie, Rakouska, Švédska, a obsadili jsme 4.místo na Mistrovství světa v USA v New Mexiku v kategorii Ladies Traditional a Frontiersman.

Proto neváhejte a obraťte se na nás. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 


Kde nás najdete
 

Mapa prodejny na Praze 1 , Opletalova 6 :