Představujeme Vám firmu         DAVE WESTERN GUNS s.r.o.

Naše firma   DAVE WESTERN GUNS s.r.o.  vznikla v roce 2002 .

Jsme jediná firma v České republice , která má  specializaci na westernové, perkusní a křesadlové zbraně a také pistole model 1911.

Naše firma má výhradní zastoupení nejznámnější značky na světě  . Je to sen každého muže vlastnit klasiku pistoli 1911 s koníkem od COLTa. Co více si přát, snad jen pušku AR15? Není problém, i tu máme.  
Dále vám můžeme ve výhradním zastoupení nabídnout stylové klasiky,které nabízejí revolery 1873, perkusní revolvery 1851 Navy,1860 Army nebo 1858 Remington a "winchesterovky"  1866, 1873 a nezapomenutelný model Henry 1860 a nezapomeňme také na Smith Carbine.
Perkusní a křesadlový specialista má pro vás pušky a pistole. 
Brazilský výrobce brokovnic zase neskutečné cenové bomby za dvojky brokovnice, či opakovací pumpy nebo si můžete vybrat ze sportovních brokovnic na skeet či trap.
Od Amerického specialistyna pistole v modelové řadě 1911 máme v nabídce kompletní sortiment a to všetně loveckých kulovnic.
Chcete klasiku v pistoli 1911, tak AUTO ORDNANCE  .
 je výrobce perkusních a křesadlových pistolí a pušek včetně nepřeberného množství doplňků.
Španělský výrobce perkusních a přesadlových zbraní ARDESA je vhodný jak pro začátečníky tak pro pokročilé.
 
Samozřejmostí je prodej použitých zbraní = pistolí, revolverů, kulovnic, brokovnic ....
Když se střílí, musí se také přebíjet. Proto nabízíme Amerického výrobce   .
 
Vyberou si u nás také sběratelé historických originálních zbraní. Takový originál Winchester 1873 v cal.44-40 patří snad do každé střelecké rodiny.

 

Specializujeme se na zbraně pro westernové střílení. Převážně na opakovací pušky 1866 - 1873 – 1876, Henry 1860, 1884 Lightning, 1886, 1894….. , jednočinné revolvery Single Action Army - SAA 1873, Cattleman 1873, Richards, OpenTop, 1875 Remington, Schofield, …. a samozřejmě nesmí chybět brokovnice dvojky či už trochu modernější na skeet nebo trap.

K westernovému střílení patří i perkusní - křesadlové pistole a pušky modely Hawken, Howdah Hunter, Harperś Ferry, An IX, Derringer, Charles Moore, Frontier, Tryon, Brown Bess, Kentucky, brokovnice Cowboy Shootgun a mnoho, mnoho dalších od firem INVESTARM, Davide Pedersoli, Ardesa, dále perkusní revolvery od modelu 1851 Navy, 1860 Army, 1858 Remington .... výrobců F.LLI.PIETTA a A.UBERTI . K nejoblíbenějším perkusním zbraním patří perkusní zadovky Sharps a Smith Carbine.

Z pistolí 1911 od Amerických značek COLT a KIMBER je výběr z jejich kompletního nepřeberného množství provedení pistolí 1911.

Nesmíme opomenout i jednoranné zbraně, které jsou v Čechách velice populární. Jednoranné pušky model 1874 Sharps v provedení Billy Dixon, Sporting, Quigley... nebo Rolling Block opět v různých provedení a také jednoranky Springfield Trapdoor, 1885 Winchester a tak dále od  výrobců A.UBERTI, D.PEDERSOLI, SHARPS ...

Ke zbraním patří i různé doplňky prachovnice, zásobníky na perk.zápalky, kleště na odlívání střel, přebíjecí lisy, kokily, perkusní zápalky, zápalky na přebíjení, náboje, nábojnice, čistící sady, dioptry, dobové optiky, opasky a holstry, nezbytné klobouky bez kterých kovboj neudělá ani ránu, westernové oblečení-košile a spousty dalších nezbytných doplňků přímo z USA dále od A.UBERTI, D.Pedersoli, LEE, Lyman, Sellier Bellot, Mag-Tech, Winchester, Federal, Starline, Bertram, F.Lli.Pietta, Tonak ….. ).

DAVE WESTERN GUNS s.r.o.  prodává maloobchodně i velkoobchodně. Přesto je firma radši pokud prodává přímím zákazníkům - střelcům. Máme rádi kontakt s konečným zákazníkem, abychom mohli pomoci i poradit, jak s výběrem zbraně, střeliva, či přebíjením, necháme vyrobit opasek a holstry ( i na míru střelce). Můžeme dát kontakty na další westernové střelce v blízkosti zákazníkova bydliště, přihlásit do AWS – Asociace Westernových Střelců atd.


S AWS spolupracujeme velmi úzce , sponzorujeme Mistrovství České republiky AWS v Cowboy Action Shooting a Mistrovství Evropy DAYS OF TRUTH v CAS . Všichni přesně víme co je potřeba pro tento druh sportovního střílení a co můžeme z vlastní zkušenosti doporučit . Jsme několikanásobní Mistři Evropy, Mistři ČR, Mistři Německa, Itálie, Rakouska, Švédska, a obsadili jsme 4.místo na Mistrovství světa v USA v New Mexiku v kategorii Ladies Traditional a Frontiersman.

Proto neváhejte a obraťte se na nás. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 


Kde nás najdete
 

Mapa prodejny na Praze 1 , Opletalova 6 :Kontaktujte nás

Anketa

Myslíte nyní na větší bezpečnost, jako nákup nové zbraně ?

Ne, nebojím se
28%
1 633

Trochu ano
2%
89

Ano, myslím na nákup nové zbraně
44%
2 578

Již jsem si zbraň koupil
26%
1 495

Celkový počet hlasů: 5795